KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15264172
nr 1526 4172
Jens Mathisen
(1926-2003), Norge
Oljemålning, Figur, Signerad. Olja på pannå, 34x25 cm, yttermått inklusive ram: 54x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 mars 2023
kl 20:12:35
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Jens Mathisen
Läs mer om Jens Mathisen